הפניה למומחים בכל הארץ2017-01-14T22:19:25+00:00

הפניה למומחים – שירות כלל ארצי של פסגות

כולנו יודעים שכאשר כואב לנו, אנו מחפשים להגיע אל “המומחה” הטוב והמנוסה ביותר לטיפול במצוקתנו. מעבר לכך, על מנת להיות שלמים ובטוחים בהחלטה ללכת לטיפול, חשוב לנו שאותו מטפל מומחה יהיה כזה שנוכל “להתחבר אליו”, או במילים אחרות שלמטפל ולנו (כמטופלים) תהיה תהיה התאמה אישיותית.

למצוא מומחה שמתאים לנו זה לא פשוט!

פסיכולוגים, פסיכיאטרים ומטפלים בתחומים שונים מסיימים את תהליך ההכשרה וההסמכה שלהם, ואז לכאורה הם יכולים להתחיל ולטפל ב ה כ ל. בפועל, הם הופכים למומחים לאורך השנים, רק לאחר שהם מתנסים, מפתחים ומתמחים בנישה הספציפית בה הם צוברים ניסיון, ידע ומומחיות.

בפועל אין למחפש העזרה דרך מהימנה לדעת מיהו איש המקצוע בעל הניסיון והמומחיות הטובים ביותר – ובעיקר בעל האישיות המתאימה ביותר לטיפול אפקטיבי בבעייתו.

בנוסף, בדומה לשידוך פוטנציאלי בין בני זוג, “על הנייר” יכולה להתקיים התאמה מצוינת בין המטפל למטופל. בפועל לא תמיד נוצרת ביניהם התאמה אישיותית. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שגם אם מצאנו את המומחה ברמת ההתמחות לבעייתנו, עדיין חסר לנו (ולמטפל שלנו) בסיס היכרות בינאישית החשוב כל כך להצלחת טיפול בתחום בריאות הנפש בפרט.

הפתרון – שירות הפניה כלל ארצי של פסגות

לצוות פסגות יש היכרות רבת שנים, אישית ומקצועית עם המומחים לטיפול התנהגותי קוגניטיבי על התמחויותיהם השונות, בין השאר מאחר ואנו עוסקים בהכשרת אנשי המקצוע בתחום.

לאורך השנים פיתחנו תכניות אקדמיות ולמודי תעודה ובנינו תשתית של ניהול אקדמי יחד עם מוסדות מהמובילים במשק. פעילות זו הובילה לטיפוח מאגר עדכני של כ-400 אנשי מומחים בתחומים שונים על פי שיטות פסיכותרפיות שונות, הפועלים עפ”י הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.

היכרותנו האישית עימם ועם פועלם המקצועי, מאפשרת לנו “לשדך” בחוכמה ובצורה מהימנה את המטופל למטפל המתאים לו ביותר.

לשאלות או להתייעצויות התקשרו למוקד הטלפוני של מכון פסגות – המומחים לטיפול התנהגותי קוגניטיבי: 03-5288171

רוצה שניצור איתך קשר?

שינוי גודל גופנים