טיפול אישי CBT  (פרטני)

הטיפול האישי – מענה מותאם למטופל

כמומחים בתחומנו, ידוע לנו כי מצבי חרדה ודיכאון יוצרים קשיים בהתנהלותו היומיומית של האדם. במסגרת טיפול אישי אנו פועלים להפחתה הדרגתית של מצבים אלה, ושל פגיעתם בשגרת חייו של המטופל.
במכון פסגות אנו מזהים, מאבחנים ומגבשים הבנה כוללת של צרכי המטופל ושל הטיפול הנדרש לו. בהתאם לכך, אנו מציעים מסגרת טיפולית נקודתית או רחבה, תומכת ומותאמת אישית לכל מטופל. שאיפתנו היא לתת לכל אחד את המענה הטיפולי הרחב ביותר.
שיטות הטיפול שלנו שהוכחו מחקרית, הן רבות ומגוונות. ביניהן נמנים גם הטיפולים הפרטניים, המעניקים למטופלים אפשרות לאופק חדש בו יחיו חיים מלאים, בריאים ושלמים.

למי מיועד טיפול אישי פרטני?

יש לכם הרגשה שהימים עוברים בלי תחושת סיפוק? אתה מרגיש בודד גם בחדר הומה אדם? את שומעת יותר מדי פעמים את המשפט “יש לך פוטנציאל, אבל…”? רואים את יקירכם סובל?
מערך הטיפולים שלנו בנוי בדיוק למי שחווה תחושות כאלה.
הטיפול מיועד לאנשים הסובלים תקופה ממושכת מבעיה רגשית/גופנית ויש להם קושי להניע את עצמם, ולהתמודד עם מצוקתם בצורה יעילה.
אנו מציעים גם מענה רב מקצועי כולל לבני המשפחה של המטופל, על פי הצורך.

טיפול אישי במכון פסגות

  • מורכב מתכניות טיפוליות רחבות ומגוונות.
  • טיפול קצר, ממוקד ומרוכז.
  • מספק מענה מערכתי.
  • מצעיד את גישת הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי צעד אחד קדימה.
  • כולל אפשרות לטיפול אינטנסיבי – קצר מועד.

כיצד מתנהל טיפול אישי / פרטני?

בשלב הראשון אנו מקיימים תהליך הערכה, במסגרתו נבדקים הצרכים האישיים של המטופל, והקשיים השונים שמפריעים להתנהלותו במסגרות היומיומיות ופוגעים במשאביו, בכוחותיו ובמטרותיו. בהמשך, בשיתוף עם המטופל, נקבעים דרכי הפעולה והקריטריונים להשגת המטרות הרצויות שאנו מגדירים יחד.

אנחנו כאן בשבילכם, עם כל היתרונות ובכל דרך שתבחרו:

  • אנשי המקצוע – לרשותכם עומדים מומחי הבית של מכון פסגות. כמו כן, ניתן לשלב בתיאום מראש מומחים אחרים מתחומים נוספים (ספורט, תזונה, פנאי ועוד).
  • מיקום הטיפול – ניתן לקיים את הטיפול בכל מקום שתבחרו – במרפאת המכון, הרחק מהסביבה הלוחצת והתובענית של שגרת היומיום, בבית המטופל או בכל מקום אחר.
  • משפחת המטופל – במידה וצרכיהם של בני הזוג ו/או המשפחה מתנגשים עם צרכי המטופל או עם דרך הטיפול עליה הוחלט, נדאג לפתרונות יצירתיים שיתאימו לכולם במהלך תקופת הטיפול. כמו כן, צוות המטפלים יעניק לבני הזוג או למשפחה כלים שנועדו לסייע למטופל בצורה המיטבית.

השינוי מתחיל כאן ועכשיו!
זה הזמן לקחת יוזמה ואחריות על חייך ורגשותיך ולבחור להרגיש טוב – מגיע לך!
התקשרו עכשיו למוקד המקצועי שלנו, לקבלת מידע חיוני על טיפול CBT שיסייע לך לפתוח דף חדש
לקבלת פרטים וייעוץ מקצועי, פנו למומחים לטיפול התנהגותי קוגניטיבי
בטל’: 03-5288171

רוצה שניצור איתך קשר?