טיפול אישי / פרטני CBT

טיפול אישי – מענה מותאם למטופל

כמומחים בתחום של טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT), ידוע לנו כי מצבי חרדה ודיכאון יוצרים קשיים בהתנהלות היומיומית של אלו הסובלים מתופעות נפוצות אלו. במסגרת טיפול CBT אישי אנו פועלים להפחתה הדרגתית של מצבים אלה וצמצום הפגיעה בשגרת חיי המטופל, בין היתר דרך הקניית כלים מעשיים להתמודדות טובה יותר עם חרדה, דיכאון, מחשבות אובססיביות ושאר קשיים ובעיות פסיכולוגיות, רגשיות ונפשיות, דרך הטכניקות המוכחות והמובנות של עולם ה-CBT.

במכון פסגות אנו מזהים, מאבחנים ומגבשים הבנה כוללת של צרכי המטופל ושל הטיפול הנדרש עבורו. בהתאם לכך, אנו מציעים מסגרת טיפולית נקודתית או רחבה, תומכת ובעיקר מותאמת אישית לכל מטופל ומטופלת. שאיפתנו היא לתת לכל אחד ואחת את המענה הטיפולי הרחב ביותר.

שיטות הטיפול שלנו, שהוכחו מחקרית, הן רבות ומגוונות. ביניהן נמנים גם הטיפולים הפרטניים בגישת ה-CBT, טיפולים אישיים המעניקים למטופלים אפשרות לאופק חדש בו יחיו חיים מלאים, בריאים ושלמים.

Tipul_ishi

למי מיועד טיפול אישי פרטני?

יש לכם הרגשה שהימים עוברים בלי תחושת סיפוק? אתה מרגיש בודד גם בחדר הומה אדם? את שומעת יותר מדי פעמים את המשפט “יש לך פוטנציאל, אבל…”? מתמודדים עם חרדה ומחשבות אובססיביות? רואים את יקירכם סובל ומחפשים אפיק מעשי ומוכח שיעזור לו או לה? בהחלט יתכן וטיפול CBT אישי יכול לתת מענה מדויק, ממשי ובר קיימא ואפשרות אמיתית לחיים מלאים וטובים יותר. 

מערך הטיפולים שלנו בנוי בדיוק למי שחווה תחושות כאלה ועוד מכלול של תחושות מטרידות ומפריעות לאיכות החיים, הפרעות נפשיות, התמודדויות רגשיות ופסיכולוגיות.

טיפול CBT אישי מיועד לאנשים הסובלים תקופה ממושכת מבעיה רגשית/ גופנית ויש להם קושי להניע את עצמם לשינוי ולהתמודד עם מצוקתם בצורה יעילה. דרך אבחון מדויק ותהליך טיפולי קוגנטיבי התנהגותי הכולל לימוד של כלים מעשיים להתמודדות, באמת ניתן ליצור את השינוי המיוחל ולשפר את איכות החיים!

אנו מציעים גם מענה רב מקצועי כולל לבני המשפחה של המטופל, על פי הצורך ובהתאמה למקרה הספציפי.

טיפול פרטני במכון פסגות

  • מורכב מתכניות טיפוליות רחבות ומגוונות, תמיד בהתאמה אישית מלאה לכל מטופל ומטופלת.
  • טיפול קצר, ממוקד ומרוכז, לרוב תוך כמה פגישות בודדות ניתן כבר לראות ולחוות שינוי מהותי.
  • טיפול המספק מענה מערכתי להתמודדות טובה יותר עם קשיים ובעיות, לא רק “שמים פלסטר”.
  • גישה טיפולית המצעידה את גישת הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי צעד אחד קדימה.
  • כולל אפשרות לטיפול אינטנסיבי – קצר מועד.

כיצד מתנהל טיפול אישי / פרטני?

בשלב הראשון אנו מקיימים תהליך הערכה ואבחון, במסגרתו נבדקים הצרכים האישיים של המטופל והקשיים השונים המפריעים להתנהלותו במסגרות היומיומיות, זיהוי קשיים הפוגעים במשאביו, בכוחותיו ובמטרותיו וכמובן באיכות החיים. בהמשך, בשיתוף עם המטופל, נקבעים דרכי הפעולה והקריטריונים להשגת המטרות הרצויות, שאנו מגדירים יחד.

אנחנו כאן בשבילכם, עם כל היתרונות ובכל דרך שתבחרו:

  • אנשי המקצוע – לרשותכם עומדים מומחי הבית של מכון פסגות. כמו כן, ניתן לשלב בתיאום מראש מומחים אחרים מתחומים נוספים (ספורט, תזונה, פנאי ועוד).
  • מיקום הטיפול – ניתן לקיים את הטיפול בכל מקום שתבחרו – במרפאת המכון, הרחק מהסביבה הלוחצת והתובענית של שגרת היומיום, בבית המטופל או בכל מקום אחר.
  • משפחת המטופל – במידה וצרכיהם של בני הזוג ו/או המשפחה מתנגשים עם צרכי המטופל או עם דרך הטיפול עליה הוחלט, נדאג לפתרונות יצירתיים שיתאימו לכולם במהלך תקופת הטיפול. כמו כן, צוות המטפלים יעניק לבני הזוג או למשפחה כלים שנועדו לסייע למטופל בצורה המיטבית.

השינוי מתחיל כאן ועכשיו!
זה הזמן לקחת יוזמה ואחריות על חייך ורגשותיך ולבחור להרגיש טוב – מגיע לך!
התקשר/י עכשיו למוקד שלנו, לקבלת מידע חיוני על טיפול CBT שיסייע לך לפתוח דף חדש בעזרת מומחים לטיפול התנהגותי קוגניטיבי
בטל’: 03-5288171

רוצה שניצור איתך קשר?