תמונה ראשית - CBT יישומי

הקורס ייפתח בתאריך ה-20.11.23 ב-Zoom

CBT יישומי
לניהול חרדות, שליטה, הערכה עצמית ומה שביניהם.

תכנית הלימוד מותאמת לאנשי טיפול רגשי, פרא-רפואי, חינוך, אימון ולעוסקים בניהול והובלת אנשים.

בואו ללמוד לשלב כלים יעילים מהעולם ההתנהגותי קוגניטיבי -CBT , ותצליחו לשפר את איכות החיים האישית והמקצועית שלכם במגוון תחומים.

מהפכת ה-CBT

הגישה ההתנהגותית ובהמשך הקוגניטיבית פרצה לתודעה המקצועית לפני מספר עשורים בזכות הייחודיות שלה ויעילותה הטיפולית. מאז ועד היום, כל טכניקה יישומית מוכחת מצטרפת לאסכולה זו בצורה של כלים יעילים ומבוססי מחקר. הגישה ההתנהגותית קוגניטיבית מורכבת מהמון גישות שונות שהייחודיות שלהן היא הוכחת היעילות הבלתי מעורערת שלהן.
במהלך השנים אנו עדים למגמת הולכת וגוברת של שילוב ה-CBT במגוון מסגרות: מערכות חינוך, קידום נוער לשיפור ולהעצמה אישית, משאבי אנוש, ניהול, קואצ׳ינג ואימון, מערכות רפואיות וכדומה.
ארגון הבריאות העולמי מצביע במקרים רבים על הטיפול ההתנהגותי קוגניטיבי, כגישה היעילה והאפקטיבית ביותר.
בלב ליבה של התפיסה נמצאת ההבנה כי לאדם יש את הכוחות והמשאבים לעזור לעצמו, ועלינו מוטלת המשימה לסייע בידיו למצוא/לפתח/להעצים אותם, בכדי ליצור את השינוי המיוחל. הגישה מתמקדת בהווה ומאמינה ותומכת ביכולת של כל אחד בכל שלב, להצליח לעשות שינוי. לא במקרה, גישה זו מועדפת ומומלצת על ידי ארגון הבריאות העולמי לטיפול במגוון רחב של בעיות.

מה נותן לך ה-CBT?

הגישה הקוגניטיבית-התנהגותית מתמקדת בזיהוי דפוסים הגורמים למצוקה או פגיעה בתפקוד ומציעה כלים מעשיים להתמודדות עם מגוון מצבים והפרעות, באמצעות הענקת ידע ומיומנויות המתמקדים בהתערבות בדפוסי מחשבות, תפיסות, פרשנות, רגשות והתנהגות. שילובה של הגישה מאפשרת ליצור שינוי ולחוות הישגים גדולים כמו: התמודדות עם מצבי חרדה, תקשורת יעילה ושיפור יכולות שליטה עצמית, שיפור ההערכה העצמית וגיוס מוטיבציה, הפסקת הימנעויות, התמודדות עם דחיינות, יציאה ממצבי תקיעות ובכלל – התמודדות טובה יותר עם שינויים ואתגרים, תיעול רגשות בריא יותר ועוד. אנו מזמינים אתכם להיחשף לעולם ה-CBT ולקבל כלים אפקטיביים שיוכלו לעזור לכם לשפר את איכות חייכם וחיי הסובבים אתכם.

קראו עוד על התכנית ▼
cbt_yesumi_open_page-01
  • מחיר אטרקטיבי

  • יחס אישי

ידיעון התכנית

למה דווקא במכון פסגות?

מכון פסגות הפועל בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה, הוא מכון הלימודים הוותיק בארץ בתחום הקוגניטיבי התנהגותי, והיחיד בארץ המקיים את המגמה העולמית של לימודים לפי פרופסיות.
בנוסף להכשרה הייחודית בתכנית “CBT יישומי” קיימים יתרונות נוספים בהצטרפות לבוגרים שלנו:

דברו איתנו! לפרטים ומידע נוסף על תכנית CBT יישומי ניתן להשאיר פרטים בטופס המצורף