טיפול משפחתי

מרגישים שהסביבה הביתית טעונה? מתקשרים לתקשר עם הילדים? כל שיחה הופכת לוויכוח? אל תרימו ידיים! טיפול משפחתי בשיטת CBT יאפשר לכם ליצור סביבה אמפתית, מרגיעה ותומכת, בה כל אחד מבני המשפחה נהנה מהמקום שלו ומתחושה של שייכות, אמפטיה והכלה מצד הסובבים אותו.

יתרונות טיפול משפחתי בגישת CBT

פסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית CBT היא שיטת מוכחת מחקרית, המאפשרת לשנות דפוסים, לשפר תקשורת, להפחית משברים ולהתמודד עם האתגרים הפוקדים כל משפחה – בין אם בעקבות דינמיקה משפחתית או התמודדות של אחד מפרטיה. במסגרת הטיפול המשפחתי נוצר בין בני המשפחה דיאלוג המוליד חשיבה מחודשת על התהליכים, יצירת משמעות לעשייה היומיומית וחיזוק אמונתם של בני המשפחה ביכולתם לתרום ולהשפיע. טיפול משפחתי ישפר משמעותית את איכות החיים של המשפחה בכלל ושל הסובל בפרט.

התא המשפחתי כיחידה אחת

אם אחד מבני משפחתכם מתמודד עם משבר, בעיה רגשית או תפקודית, טיפול משפחתי בגישת CBT יאפשר לכם ללמוד סט חדש של כלים ליצירת סביבה אמפתית ותומכת בבית, צמצום הפגנות כוח, הורדת רמת האיום כלפי הסובל, עידוד אכפתיות ופיתוח מודעות בקרב בני המשפחה לסימפטומים ולהתמודדות של הסובל.
טיפול הוא הזדמנות לספק פרשנות מחודשת ל’אמונות לא יעילות’, לנסח משימות ויעדים ברורים שיקדמו אתכם כמשפחה וכפרטים, לעורר את המישור הרגשי – שלא פעם מתקשה לבוא לכדי ביטוי בשגרה ולהציג בפני המשפחה עולם ערכים מותאם, בו אין מקום לשיקולי רווח והפסד אלא פעילות משותפת המקדמת את החזון האישי של כל אחד מבני המשפחה – במחשבה מפוכחת ואופטימית לעתיד.

מרגישים פגיעה במרקם המשפחתי?
רוצים לעזור ולא יודעים איך?
קחו את המשפחה בידיים – פנו אלינו לטיפול עם תוצאות מוכחות!

לייעוץ טלפוני חינמי חייגו למטפלים המשפחתיים שלנו
בטל’ – 03-5288171

רוצה שניצור איתך קשר?